http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/5963761802.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/47174902.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/81861403.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/97872804.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/86727105.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/73044406.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/82767207.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/570788a2.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/858233reiho18.pnglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/924699rek18a.pnglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/552310JUDOGI.pnglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795709fbfbfb.pnglink

Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach.

Drukuj
PDF

zbs17

W sobotę, 25.XI. w hali OSiR przy ulicy Tetmajera został rozegrany Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach.

Organizatorem był: MMKS ,,WOJOWNIK" Skierniewice, Bank Spółdzielczy w Skierniewicach.

Patronat Honorowy nad Turniejem objął Prezydent naszego Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk.

W Turnieju wystartowało 145 zawodników z 14 klubów, z Województw: Mazowieckiego, Pomorskiego, Łódzkiego.

Kolejne doświadczenia w zawodach zdobywali młodzi zawodnicy Wojownika Skierniewice, podopieczni trenerów: Jerzego Gołębiewskiego i Andrzeja Owczarka.

W grupie dzieci starszych medale wywalczyli :

Srebrne: Julian Krucki w wadze do 50 kg i Mikołaj Podwysocki w wadze do 60 kg

Brązowy : Wanessa Bąba w wadze do 45 kg

W grupie dzieci młodszych:

Złoty medal wywalczył Adrian Skopiński w wadze do 37 kg

Srebrne: wywalczyła Hania Derda w wadze do 38 kg i Kacper Mikulski w wadze 36 kg

Brązowe: wywalczył Mieszko Płotkowiak w wadze do 30 kg, Ania Brodniewicz w wadze do 32 kg, Antek Owczarek w wadze do 28 kg, Mateusz Waligórski w wadze do 31 kg, Adam Szychowski w wadze do 27 kg

Ponadto na punktowanych miejscach w swych kategoriach wagowych uplasowali się

: Patryk Wrzodak, Adam Kędziora, Maciej Łuczywek, Jakub Dudek, Magda Nawrocka, Igor Dzwonkowski, Franek Olejniczak, Natalia Maciejak i Adam Derda.

Trenerzy : Jerzy Gołębiewski , Andrzej Owczarek

Gratulacje !

Linki do stron

IJF
EJU
PZJ
ozjudo15
wmzjudo.jpg
ANIMOWANE

Sponsor Strategiczny

logo_skce_pion

Sonda

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Licznik odwiedzin

234633
DzisiajDzisiaj17
WczorajWczoraj67
W ten weekendW ten weekend365
W tym miesiącuW tym miesiącu1524
WszystkichWszystkich234633