4 Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci 10-12-2017 Sochaczew

Drukuj
PDF

soch17owczarek

W niedzielę 10 grudnia w Sochaczewie odbył się 4 Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci z udziałem kilkudziesięciu klubów, w tym przedstawicieli Ukrainy, Białorusi i Włoch.

Na Sochaczewskim „Tatami” walczyli również zawodnicy skierniewickiego „Wojownika”.

W grupie dzieci starszych (2005-2006) złoty medal zdobył Mikołaj Podwysocki w kat.60kg, a brązowy Bartosz Szturomski ( 30kg). Walkę o brązowy medal przegrał Adam Kędziora w kat. 46kg i ostatecznie zajął 5 miejsce.

W grupie dzieci młodszych (2007-2008) najlepiej spisał się Antek Owczarek, który wywalczył brązowy medal w kat. 27kg. Tuż za podium uplasowali się : na 4 miejscu – Hania Derda (37kg), a na 5 miejscach : Magda Nawrocka (31kg) i Adrian Skopiński (36kg).

W zawodach startowali także, tym razem bez sukcesów: Jakub Dudek, Patryk Wrzodak i Franek Olejniczak. Trenerami zawodników są : Jerzy Gołębiewski i Andrzej Owczarek