http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/602668skbs18baner.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/710702warsawopen_bolim18.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/267288warsawopen_jurbolim18.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/316499a12.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/394008a1.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/67061060jg.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/214171kata17.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/570788a2.jpglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/858233reiho18.pnglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/924699rek18a.pnglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/552310JUDOGI.pnglink
http://wojownik-skierniewice.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795709fbfbfb.pnglink

Turniej Judo Dzieci o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach, pod Patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice 17.11.2018r

Drukuj
PDF

skbs18baner

Turniej Judo Dzieci

o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach,

pod Patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice

Wystartowało około 150 zawodniczek/ów z województw; Łódzkiego i Mazowieckiego

Organizator : MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice, Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

Sponsorami nagród byli: Bank Spółdzielczy w Skierniewicach, Urząd Miasta Skierniewice.

1 miejsca w swych kategoriach wywalczyli: Mieszko Płotkowiak, Jakub Dudek, Hanna Derda, Adrian Skopiński, Oktawian Rychtelski, Patryk Trzaskowski, Borys Nowak, Olaf Karwat, Ignacy Pawłowski, Oliwier Jackowski, Ania Rosińska, Hanna Lewandowska, Marcelina Cichal, Jan Bartosiewicz.

2 miejsca w swych kategoriach wywalczyli: Miłosz Piasarek, Antoni Owczarek, Adam Derda, Franciszek Popkowicz, Nataniel Rychtelski, Oskar Dzik, Jan Zychalak, Jakub Rudzik, Bogusław Maszynkiewicz, Olaf Zuchora, Filip Zuchora, Karolina Jędrzejczyk, Piotr Rudnicki, Piotr Rudnicki, Zuzia Kozłowska, Julia Broniarek, Olga Czubatka.

3 miejsca w swych kategoriach wywalczyli: Oliwia Dworczyńska, Emilia Kowalik, Franciszek Kudaj, Anna Broniewicz, Jakub Kaczyk, Antek Sawicki, Zosia Bogumił, Marcel Wieprzkowicz, Błażej Kraszewski, Filip Jaroszewski, Piotr Kaczyk, Alan Michalski, Mikołaj Jaros, Paweł Stolla, Mikołaj Górecki, Olgierd Figiel.

4 miejsca w swych kategoriach wywalczyli: Iza Wieprzkowicz, Ksawery Wasilewski.

Trenerami wyżej wymienionych zawodników są: Andrzej Owczarek, Michał Gołębiewski, Tomasz Zarębski, Jerzy Gołębiewski.

Gratulacje !

 

Linki do stron

IJF
EJU
PZJ
ozjudo15
wmzjudo.jpg
ANIMOWANE

Sponsor Strategiczny

logo_skce_pion

Sonda

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Licznik odwiedzin

230032
DzisiajDzisiaj62
WczorajWczoraj74
W ten weekendW ten weekend136
W tym miesiącuW tym miesiącu1310
WszystkichWszystkich230032