Bujna fryzura nie musi być tylko marzeniem

Łysienie jest powszechnym problemem. Większość europejskich mężczyzn się z tym zmaga. W obecnych czasach, gdy przykłada się tak dużą uwagę do wyglądu jest to niemały kłopot. Bardzo skuteczną metodą pozbycia się łysiny jest przeszczep włosów. Transplantacja wykonywana jest przy znieczuleniu ogólnym. Jest to mało inwazyjny zabieg, jednak trzeba liczyć się z tym, że pozostaną po nim niewielkie blizny, a także przez kilka dni po odbytym przeszczepie towarzyszyć będzie ból wymagający stosowania odpowiednich środków przeciwbólowych. Mniej inwazyjny, bezbolesny i bardziej bezpieczny sposób to niechirurgiczne uzupełnianie włosów. Metoda ta daje bardzo naturalny efekt bez ingerencji lekarza, dodatkowo pozwala na stylizację i mycie, bez obawy, że włosy wypadną lub zostaną uszkodzone. Niechirurgiczne uzupełnianie włosów polega na przyklejeniu do skóry głowy implantu, który składa się z podłoża, w które wstrzyknięte są naturalne, niefarbowane, ludzkie włosy. Ze względu na przepiękny efekt jaki daje niechirurgiczne uzupełnianie włosów, a także koszt wyprodukowania implantu, metoda ta nie jest droga.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Terapia odwykowa Szczecin

    Terapia odwykowa dla dzieci uzależnionych Liczba osób potrzebujących terapii odwykowej cały czas rośnie. Zbyt duże tempo, które narzucają sobie ludzie powoduje picie za dużej dawki alkoholu. Coraz młodsze osoby mają spore problemy z alkoholem, a niektórzy z nich z alkoholem. Rodzice nie mogą pomóc swoim dzieciom, dlatego szukają za pomocą internetu placówek dla osób uzależnionych….

    Read more
  • Operacja Zaćmy Warszawa

    Operacja zaćmy, praca okulisty Zaćma to jedna z wad wzroku, która jest możliwa do zoperowania. Oczywiście sami jako pacjenci nie możemy sobie jej przeprowadzić, bo zajmują się tym lekarze okuliści. Ale my, interesując się okulistyką, możemy w przyszłości zostać lekarzami okulistami i przeprowadzać różne operacje wzroku. Oczywiście jest nam do tego potrzebne odpowiednie wykształcenie, czyli…

    Read more