Codzienna motywacja

Artists Turns Kids’ Drawings Into Real-Life Plush Toys

Pamiętacie jak będąc dziećmi tworzyliście przy pomocy kredek i kartki najróżniejsze stwory i marzyliście, żeby ożyły? Szkoda, że nie spotkaliście wtedy Wendy Tsao, która uczyniła z takiego ożywiania prawdziwą sztukę:-).

Niektórym Robin Williams kojarzy się przede wszystkim z najwspanialszymi filmami z dzieciństwa („Pani Doubtfire”, „Jumanji”, „Patch Adams”, „Hook”), inni wspominają jego dojrzalsze role z „Bezsenności”, „Jakuba Kłamcy” czy „Zdjęcia w godzinę”. Panteon wykreowanych przez niego postaci tworzy w naszej wyobraźni pomnik dokonań wybitnego aktora. W ten sposób prawdziwi artyści stają się nieśmiertelni.

Dog Owner Creates Fun Illustrations With His Bull Terrier

Bored Panda jak zwykle zachwyca fantastycznym contentem. Tym razem bohaterem galerii zdjęć jest bullterier o wielu twarzach (pyskach?)… Miłego oglądania!

Richard Branson on Why Entrepreneurs Sometimes Struggle With Formal Education

Droga do sukcesu nie zawsze wiedzie przez ścieżki edukacji. Często zdarza się, że najwybitniejsi przedsiębiorcy nie kończą studiów i nie wyróżniają się w szkole. Jak to możliwe? Przeczytajcie co na ten temat myśli założyciel Virgin Group – Richard Branson.

Dzisiaj mamy dla Was coś naprawdę rewelacyjnego… Po prawie 50 latach od ukazania się legendarnego kawałka Boba Dylana „Like a Rolling Stone” pojawił się do niego klip… I to nie „zwykły” klip, lecz interaktywny teledysk – za pomocą strzałek na klawiaturze możecie przełączać kanały! Enjoy!

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Epilacja laserowa stała się jednym z najpopularniejszych sposobów na pozbycie się zbędnego owłosienia na ciele. W Warszawie wiele salonów kosmetycznych oferuje tę usługę, ale jak wybrać najlepszy dla siebie? Epilacja laserowa to metoda, która polega na usunięciu włosów z użyciem światła laserowego. Promienie te docierają do mieszka włosowego i niszczą jego korzeń, co powoduje, że…

    Read more
  • Terapia odwykowa Opole

    Terapia odwykowa Opole Życie przysparza nam wielu niespodzianek, czasem i tych negatywnych. Zdarza się, że ktoś dla nas bardzo bliski, wpada w nałóg. Może się to przerodzić w bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia owej osoby uzależnienie. Dlatego, gdy tylko dostrzeżemy, nawet najmniejsze symptomy występowania tej choroby, należy podjąć działania. Jak się okaże, że sytuacja…

    Read more