Jak radzić sobie z niedoskonałościami?

Jak radzić sobie z niedoskonałościami?

Człowiek nie rodzi się idealny, gdy się sobie bliżej i dokładniej przyjrzymy, szybko znajdziemy tu i tam różne rzeczy do poprawy, a gdy zaczynamy się starzeć tych rzeczy, będzie tylko coraz więcej, a my zaczniemy unikać spojrzeń w lustro i spotkań ze znajomymi, bo przecież źle wyglądamy.
Nie możemy tak gnębić sami siebie, bo niby dlaczego? Akceptacja samego siebie jest rzecz jasna również ważna, gdy coś jest brzydkie, to takie jest i wmawianie sobie i innym, że wszystko jest tak, jak tego chcemy, jest ogromną bzdurą. Nie doskonałości powinno się poprawiać i raz na zawsze usuwać ze swojego życia, a nie na siłę wypierać z psychiki, bo to tak zwana walka z wiatrakami.
Chcesz naprawić to, co sam/sama zauważasz w sobie niepożądanego? Klinika dermatologii estetycznej jest właśnie dla Ciebie. Ludzie tam pracujący uważają, że każdy człowiek powinien być piękny i trzeba mu w tym pomóc. To właśnie ich misja, by za niewielką wręcz symboliczną cenę w ten sposób sprawiać im mnóstwo uśmiechu i radości.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Psychoterapia Rumia

    Psychoterapia to metoda leczenia, która ma na celu poprawę stanu emocjonalnego i psychicznego pacjenta poprzez rozmowę z wykwalifikowanym terapeutą. W Rumii istnieje wiele gabinetów psychologicznych i terapeutycznych, które oferują szeroki zakres usług psychoterapeutycznych. Psychoterapia jest zwykle zalecana dla osób z problemami emocjonalnymi, takimi jak depresja, lęki, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia odżywiania, problemy związane z uzależnieniami i…

    Read more
  • Dentysta Żywiec

    Jak wybrać dobrą pastę wybielającą do zębów? Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że zwykła pasta wybielająca z drogerii nie przyniesie jakichś większych czy bardziej niesamowitych efektów, ale jednak może ona okazać się bardzo efektywna, jeśli tylko będzie używana regularnie i przede wszystkim zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Najlepsze produkty tego rodzaju potrafią rozjaśnić szkliwo…

    Read more