Sprytne ukrycie łysienia

Nie wszystkim przeszkadza utrata włosów na głowie, a są i tacy pośród nas, którzy wręcz włosów na głowach nie tolerują i eksponując publicznie łyse czaszki, są ze swego wyglądu zadowoleni. Faktem jednak jest, że całej rzeszy innych ludzi nawet najmniejsze łysienie przeszkadza i tacy kombinują, jak tylko mogą, aby takie łysienie ukryć.
Stosują zaczesywanie dłuższych włosów na łysiejące miejsca, wykorzystują kosmetyki zwiększające puszystość fryzur i efekt ich większej ilości na głowach, doklejają tupeciki, noszą peruki, czy decydują się na chirurgiczne wszczepianie włosów. Obecnie doszła do tego jeszcze jedna metoda, a jest nią właśnie przeciwieństwo ostatniej z wymienionych, czyli niechirurgiczne uzupełnianie włosów, a ściślej zastosowanie implantów, dających efekt naturalności nawet na okres jednego miesiąca.
Metoda jest o tyle wygodna i bezpieczna, że całkowicie nieinwazyjna. Zabieg polega na dodaniu do własnych włosów, innych, równie naturalnych, umieszczonych na cienkich powłokach imitujących skórę, całkowicie nie do odróżnienia.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Bezdech senny objawy

    Bezdech senny jest zaburzeniem oddychania, które polega na cyklicznym zatrzymywaniu się oddechu podczas snu. Choroba ta może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia, takie jak problemy z sercem i układem krążenia, a nawet zwiększenie ryzyka wypadków drogowych i pracy. Jednym z najczęstszych objawów bezdechu sennego jest głośne chrapanie podczas snu. Chrapanie występuje, gdy przepływ powietrza jest…

    Read more
  • Psychoterapia Rumia

    Psychoterapia to metoda leczenia, która ma na celu poprawę stanu emocjonalnego i psychicznego pacjenta poprzez rozmowę z wykwalifikowanym terapeutą. W Rumii istnieje wiele gabinetów psychologicznych i terapeutycznych, które oferują szeroki zakres usług psychoterapeutycznych. Psychoterapia jest zwykle zalecana dla osób z problemami emocjonalnymi, takimi jak depresja, lęki, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia odżywiania, problemy związane z uzależnieniami i…

    Read more