Wybielanie Zebow

Zdecydowałem się na wybielanie zębów. Po wielu próbach ogólnodostępnymi na rynku preparatami takimi jak paski wybielające, nakładki, żele, szminki i pędzelki osiągnąłem raczej niewielkie efekty. A oczekuję czegoś naprawdę wyjątkowego. Podjąłem decyzję, że spróbuję wybielić zęby u dentysty. W internecie znalazłem ofertę Wybielanie Zębów kliniki stomatologicznej w Warszawie. Strona wygląda bardzo zachęcająco. Jest tam bardzo wiele informacji o wybielaniu i dokładny opis systemu lampowego Bio White, który wykorzystują. Najciekawszy jest film. Zobaczyłem na nim jak etap po etapie wygląda wybielanie zębów. Przeczytałem też odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące wybielania zębów. Cena zabiegu dość wysoka – 1200 PLN, ale akurat trafiłem na promocję: 10 procent rabatu. Dla osób, które przyjdą na wybielanie we dwie, klinika stomatologiczna oferuje 20 procent rabatu. No cóż, coś co ma działać tak jak jest opisane na stronie, musi chyba sporo kosztować.

Lekarz stomatolog zrobił mi przegląd stanu jamy ustnej. Nie stwierdził żadnych ubytków (leczę się regularnie) ani obecności kamienia nazębnego (miałem usuwany trzy miesiące wcześniej). Wcześniej ze strony dowiedziałem się, że aby wybielanie zębów było skuteczne, zęby muszą być wolne od kamienia i osadu nazębnego. Następnie dentysta pokazał mi na kolorniku mój kolor zębów i zapisał go w karcie. Powiedział, że pokaże mi go również po zabiegu. Samo wybielanie nie jest szczególnie przyjemne, chociaż nic nie bolało. Niewygodnie jest po prostu leżeć w jednym miejscu w czasie kiedy pracuje lampa wybielająca. Przetrzymałem. Po około godzinie, uwolniony od wszelkiego rodzaju sprzętów pomocniczych, otrzymałem lusterko. Z biciem serca spojrzałem… efekt był wyśmienity! Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miał tak białe zęby! Stomatolog wziął kolornik i pokazał mi odpowiednik mojego nowego koloru. Następnie przyłożył do zębów stary kolor, ten sprzed wybielania. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo był żółty! Wybielanie zębów zakończyło się pełnym sukcesem – moje zęby zostały rozjaśnione o 11 tonów.

Na koniec otrzymałem garść porad i zakazów. Przede wszystkim “biała dieta” czyli unikanie przez trzy dni kolorowych pokarmów i napojów.

Generalnie polecam. Efekty, jakie daje profesjonalne wybielanie zębów u dentysty przy użyciu lampy są nieporównywalne z jakąkolwiek metodą domową. Po godzinie wychodzisz z garniturem białych zębów.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Gabinet stomatologiczny Bytom

    Koszty wybielania zębów Akurat domowe sposoby na wybielanie zębów w większości przypadków są metodami tanimi. Jeśli chcemy je przetestować, bo póki co nie po drodze nam ze znacznie droższymi zabiegami stomatologicznymi, w pierwszej kolejności wypróbujmy wybielające paski. Kupimy je za niecałe sto złotych. Uważajmy jednak na te aż nadto tanie, gdyż one mogą okazać się…

    Read more
  • Pomocna dłoń Żeby walczyć trzeba widzieć sens walki. Z taką pomocną dłonią można spotkać się w Zielonej górze. Dobry ośrodek leczenia uzależnień Zielona Góra to miejsce, które indywidualnie poda swą pomocną dłoń każdemu kto chce poradzić sobie w życiu z ciężkimi uzależnieniami, od alkoholu, narkotyków, seksu, hazardu, itd. To bardzo trudny moment dojść do pewnego…

    Read more